image
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Ahoj, 

jsme Arnošt, Jakub a Michaela Hálkovi (táta + děti), rodina motorkářů z Prahy – Suchdola,  která od roku 2010 společně provozuje půjčovnu motorek. 

Jak to všechno začalo? 

Okolo roku 2000 si táta pořídil svoji první velkou motorku (Suzuki Marouder 800). Kdykoliv  to šlo, vozil nás jako „batůžky“ s sebou. A tak jsme motorkám propadli i my. Jak jen to bylo  možné, začali jsme i my řídit svoje vlastní malé motorky. Táta přesedlal na Hondu (VTX 1300 a později Goldwing 1800). Honda se tak stala naší srdeční záležitostí. I proto  nabízíme v půjčovně nejvíce motorek právě této značky. Postupem let jsme i my přesedlali na silnější motorky. Dnes si život bez motorek ani neumíme představit a i dovolené  trávíme na motorce. Na motorkách máme projetých mnoho zemí Evropy a rádi předáváme své zkušenosti dál. 

V roce 2010 nás tedy napadlo potěšení z jízdy zprostředkovat i těm, kteří svou motorku nemají. K našim motorkám jsme přikoupili tři nové a otevřeli motopůjčovnu. Od té doby se  naše nabídka ze šesti motorek rozrostla na téměř 40 motorek a skútrů. Motorky postupně obměňujeme a snažíme se nabízet nejžhavější novinky ze světa motorek.