image
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Pro zákazníky > Dovolená na motorce

Dovolená na motorce

Láká vás vyjet si na dovolenou na motorce, ale máte obavy, zdali je to dobrý nápad? Přinášíme vám několik důvodů a užitečných rad, díky nimž už nebudete váhat ani minutu.

Dovolená plná dobrodružstvífoto3.jpeg

Jste fanoušky aktivní dovolené a hledáte ten nejlepší způsob, jak svou dovolenou strávit? Jedním ze způsobů, jak prožít opravdu aktivní dovolenou je, že se na ní vydáte na motorce. Díky službám, které nabízíme v Půjčovně motorek Praha, může dovolenou na motorce zažít opravdu každý.

Jste-li opravdoví dobrodruzi, co jízdu na motorce vyloženě milují, budete určitě zvažovat takovou dovolenou, kterou opravdu celou strávíte v sedle svého jednostopého stroje. Tzn. že u svého domu nasednete na motorku a prakticky po celou dobu dovolené z ní neslezete dolů.

Tento typ dovolené na motorce představuje značné vystoupení z vaší komfortní zóny. Vězte však, že odměnou vám za to budou nepopsatelné a neopakovatelné zážitky. Tu nespoutanost a nevšednost vám žádná jiná dovolená nenabídne. Zažijete zcela osvobozující jízdu, díky níž zapomenete na shon všedních dní a jízdu na motorce si opravdu budete vychutnávat plnými doušky. Z čistě praktického hlediska, je takovýto způsob dovolené nesmírně výhodný. Nejen že můžete téměř kdykoli a kdekoli zastavit, protože motorka se zkrátka vejde všude. Ale také v kempech mnohdy platíte za motorku méně než za osobní automobil.

 

foto 2.jpeg

Jde to i komfortněji

Toužíte-li po tom strávit svou dovolenou na motorce, ale i přesto nechcete tolik slevit ze svého pohodlí, nabízí se možnost dopravit se na delší vzdálenost, např. do vámi zvolené destinace, pomocí automobilu, přičemž svou motorku převezete na vleku. Často nejdelší úsek cesty tak strávíte komfortně v autě. Na místě už se pak vozíte na své motorce, o vzrušující jízdu tedy nepřijdete. Výhodou tohoto cestování je také skutečnost, že si můžete sbalit tolik věcí, kolik pojme váš automobil a zároveň si je ve svém voze zamknete, takže se můžete bez problémů vzdálit a nemusíte mít o svůj majetek obavy. Jelikož na motorce během dovolené nenajedete tolik kilometrů, jako kdybyste na ní jeli po celou dobu, nemusíte mít ani obavy, zdali celou vzdálenost vaše motorka zvládne. Takovýto typ dovolené je tedy i pro ty, kteří nevlastní ten nejsilnější stroj.

 

Důležitá příprava před dovolenou20230511_184420.jpg

Ať už si zvolíte motorku jako jediný prostředek, kterým se budete na své dovolené přemisťovat, nebo dáte na delší trase přednost převozu motorky, pokaždé musíte počítat s tím, že svou motorku musíte na cestu důkladně připravit. Pro dovolenou pouze na motorce to platí dvojnásob. Přece jen na motorce během této dovolené ujedete stovky možná tisíce kilometrů, a tak je opravdu důležité přípravu motorky nepodcenit. Věnujte pozornost především výměně oleje, celkové kontrole stroje, včetně brzdových destiček a řetězu. Zvláštní péči věnujte také pneumatikám. Ty doporučujeme před dovolenou zcela vyměnit. Zvláště pak v případě, že máte v plánu ujet stovky kilometrů, které se na vašich pneumatikách opravdu podepíší.

Plníme vaše sny

Máte-li ale přesto obavy, jestli je váš stroj dostatečně silný, příp. nevlastníte motorku vůbec, ale i přesto byste si dovolenou na motorce chtěli dopřát, můžete využít našich služeb. Rádi vám půjčíme ten nejlepší stroj právě pro vás, a umožníme vám tak zažít zcela jedinečnou aktivní dovolenou plnou dobrodružné jízdy. Vyberte si z naší nabídky nebo nás kontaktujte a my vám rádi poradíme.

Věříme, že i díky nám se rozhodnete prožít dovolenou na motorce, na kterou budete dlouhé roky vzpomínat.

Proč si půjčit motocykl u nás?

  • Platíte pouze když jezdíte. 
  • Nepřicházíte o peníze poklesem ceny motocyklu. 
  • Nemáte náklady na provoz motorky a její údržbu. 
  • Odpadají starosti s parkováním. 
  • Můžete vyzkoušet více druhů motocyklů. 
  • Můžete darovat svému blízkému dárkový poukaz.